Tiesiame tiltus, mažiname smurtą

Tiesiame tiltus, mažiname smurtą

Spalio – gruodžio mėnesiais vykdome Socialinės darbo ir apsaugos ministerijos finansuojamą projektą ,,Tiesiame tiltus, mažiname smurtą”. Šį kartą orientuojames ne tik į savo dienos centro bendruomenę, tačiau norime turimas žinias ir patirtį perteikti platesnei visuomenės daliai.
Šio projekto tikslas supažindinti visuomenę su smurto apraiškomis, tinkamais reakcijos būdais, susidūrus su smurtinėmis situacijomis, informacija, kur kreiptis pastebėjus smurto požymius.
Projekto metu orientuosimės į mokyklas jų mokytojus, vaikus bei tėvus, lektorės skaitys paskaitas Vilniaus ir Plungės mokyklose, vėliau bus organizuojamos atviros paskaitos visiems Vilniaus miesto gyventojams.
Pirmoji paskaita mokytojams įvyko Vilniaus Baltupių progimnazijoje, ją vadė psichologė Tautvilė Gabnytė. Jos metu buvo kalbama apie patiriamą smurtą mokykloje, jo apraiškas bei kaip pastebėti pirmuosius ženklus, jog vaikas patiria smurtą. Dėkojame mokyklos administracijai už bendradarbiavimą, mokytojams už aktyvų dalyvavimą bei norą sukurti kuo geresnę aplinką savo mokiniams.

Kviečiame sekti projekto naujienas mūsų facebooko paskyroje: www.facebook.com/visisventi


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.