Svečiuose pas kaimynus :)

Svečiuose pas kaimynus :)

Kviečiame skaityti apie mūsų kaimynų, parapijos dienos centro veiklą, kurioje dalyvauti buvome pakviesti ir mes!

2015-09-25 11.18.32  2015 m. rugsėjo 24 ir 25 dienomis Visų Šventųjų vaikų dienos centre vyko seminarai „Gera darau – gerai jaučiuosi“ bei „Rinkis kelią, ne takelį“, skirti vaikams ir jaunimui. Šiuose seminaruose dalyvavo mokyklinio amžiaus vaikai, kurie įvairių žaidimų forma mokėsi išgirsti ir išklausyti kitą, pasisėmė gerų emocijų. Vaikai planavo gerus darbus sau, tėvams, bendruomenei ir aplinkai. Vaikai piešė „gyvenimo žemėlapius“: įvardijo savo ateities planus ir svajones, buvo motyvuoti atsakingai mokytis ir siekti tikslų.

Seminarai organizuoti, įgyvendinant projektą „Aktyvūs vaikai“, kurį v2015 09 25 vilniuje zemelykdo VšĮ „Socialinės partnerystės centras“ (partneris Anykščių rajone – moterų bendrija „Suspara“). „Socialinės partnerystės centras“ veiklą vykdo nuo 1997 m., didelį dėmesį skiria prevencinei veiklai su socialinės rizikos šeimomis bei jose augančiais vaikais, jaunimu, kurie yra didžiausioje rizikoje patirti smurtą, psichikos sutrikimus, nuolat mato šeimines problemas, yra linkę nelankyti mokyklos.

Projekto tikslas – suteikti moksleiviams ir vaikams, linkusiems nelankyti mokyklos, galimybes, sudarančias sąlygas ugdymuisi, saviraiškai, bendravimui, dalyvavimui ir į(si)traukimui į prasmingą socialinę ir sportinę veiklą Vilniuje, Trakų, Širvintų, Anykščių ir Utenos rajonuose.

Projektas finansuojamas iš valstybės biudžeto lėšų pagal Vaikų ir jaunimo socializacijos projektų finansavimo ir organizavimo ko2015-09-25 11.21.59nkurso nuostatus, patvirtintus švietimo ir mokslo ministro.

Daugiau informacijos: Stasė Makštutienė, tel. 860043623, el.p. social.partnership.centre.lt@gmail.com


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.