Pyragų šventė!

Pyragų šventė!

 

,,Pyragų šventės idėja gimė prieš ketverius metus, jos tikslas mūsų svečius vaišinti organizacijos darbuotojų ir savanorių keptais pyragais, kviečiant aukoti organizacijos veikloms.“

Pyragų šventė taip ,,prigijo“ mūsų organizacijoje, kad tapo tradicija. Tai nėra vien tik šventė, kurios metu renkame aukas, net neaišku ar tai pats svarbiausias šios renginio tikslas…

Pyragų šventėje susijungia labai daug gražių dalykų į vieną visumą, kuri kiekvienais metais tik auga ir didėja. Pirmuosius kartus mus stebino savanorių išradingumas, pyragų gausa ir atsiskleidę talentai, supratome, kad galime susitelkti bendram tikslui, negana to prie jo prisidėti galime pakviesti senelius, drauges ir kitus pažįstamus mokančius kepti skanius pyragus. Antraisiais metais išsikepusios keksiukų keliavome artimiausiomis gatvėmis į parduotuvėles, organizacijas, kurioms dovanojome keksiukus ir kvietėme į šventę. Treti metai buvo įsimintini, nes sugebėjome Pyragų šventę organizuoti ne pas mus, o jaukioje kavinukėje, renginį viešinome ir išmokome daugelio dalykų.

Šiemet žengėme į parapiją mėgindami šventę kurti ir aplink mus esantiems. Mūsų savanoriai pyragus kepė jau užtikrintai ir neabejodami, dažnas ir ne po vieną, taip pat prie iniciatyvos prisijungė ir kolegos iš Carito. Prie mūsų pyragų pridėjome Margaritos iš administracijos ir Snieguolės iš Socialinės tarnybos pyragus. Buvo labai smagu matyti parapijiečių džiugesį, girdėti gerus žodžius, susipažinti, taip pat susitikti draugus ir pažįstamus, kurie visada mus palaiko ir prisimena.

Žinoma, džiugina ir dosnumas bei dalijimasis, šiais metais surinkti 320 eurų bus skirti vienam iš laukiamiausių vaikų įvykių – vasaros stovyklai!

 

Ačiū už buvimą kartu su mumis!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.