Mūsų, naujai sugrįžęs internetinis gyvenimas!

Mūsų, naujai sugrįžęs internetinis gyvenimas!

 

Įdomu, kiek kartų dienos centre mes pradedame kažką naują…? Kiek kartų rašėme straipsnius į tinklapį, laikraštį, Carito naujienlaiškį, kiek kartų buvo tų pirmųjų kartų…? Štai ir vėl beveik pirmas kartas, tiesa gerai, kad toks pusinis ir tęstinis. Tinklapį mes jau turėjome, tačiau dabar po kelių mėnesių tylos grįžtame labai pasikeitę!

Taigi, pirmasis mano rašinėlis, mūsų naujajame tinklapyje! Gražiame, raudoname, naujoviškame, plačiame (tokiame, kad pati jame pasimetu), su daugybe lentelių, funkcijų ir kitokių programėlių, pažymėjus vieną varnelę ar pridėjus langą paskui gerą valandą ieškau kaip išsrėbti privirtą košę…Gerai, kad tai suteikia daugiau juoko nei pykčio…Danguolė džiaugiasi kartu ir juokiasi iš penkiolikos atsiradusių vienodų renginių J. O aš jau įsivaizduoju kaip rašau Ernestui (mūsų savanoriui, kuris mums šį puslapį kuria) laišką su prašymu viską sutvarkyti (panašiai kaip mostelėjus su burtų lazdele), bet taip pat vis dar užsispyrusiai ieškau išeities pati, juk taip svarbu rasti sprendimą pačiam. Tai, matyt, panašus jausmas, kai mūsų pirmokėliai nemokantys skaityti ar skaičiuoti iki 10  pagaliau tai padaro pirmą kartą, taip ir man su technika ir logika nelabai draugaujančia  įveikti štai tokį didelį ir naujovišką padarą kaip mūsų tinklapį didelė pergalė!

Tinklapį turėjome seniai, buvo sukirbėjusi mintis ar mums jo tikrai reikia, juk trumpomis naujienomis dalinamės Faebooko paskyroje, ilgesnėmis mūsų laikraštuke, kartais paprašyti parašome ir kitur…tačiau vis suprantame, kad tinklapis irgi svarbus, pasiekiantis dar kitą mūsų skaitytojų dalį. Dažnai mūsų ieško nauji savanoriai, rėmėjai, aukoti norintys arba šiaip tokia veikla besidomintys…

Taigi, mes pradedame – tiksliau tęsiame arba grįžtame: atsinaujinę, ryškūs, verslūs, siūlantys…:)

Ačiū ,,3 norams“, kurie leidžia visiškai nemokamai naudotis savo serveriu.

Ačiū Ernestui, kuris mums šį tinklapį sukūrė, tobulina, atsako į klausimus, kartoja ne vieną, bet jei reikia ir penkis kartus.

Ačiū Linai, Danguolei, savanoriams, rėmėjams ir visiems kitiems, kurie kantriai laukė naujo mūsų tinklapio!

Ieva


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.