Mes kalbiname…Interviu su…Justina

Mes kalbiname…Interviu su…Justina

Niekam ne paslaptis, kad mūsų leidžiamame laikraštėlyje pradėjus rašyti jauniesiems mūsų žurnalistams atsirado skyrelis ,,Mes kalbiname…“ Nuo dabar tinklapyje ketiname dalintis mūsų interviu. Kviečiame susipažinti su paprastais, bet mums labai svarbiais žmonėmis :) 

Pirmasis interviu su buvusia mūsų direktore, šiuo metu dirbančia Carite, personalo skyriaus vadove – Justina. Justiną kalbino Karina, Inga ir Maris, Lina fotografavo, o Ieva išrašė interviu.

20140930_144105 Maris: Kuo Jūs dirbate Carite?
Justina: Carite aš atsakinga už darbuotojus ir savanorius.
Karina: Ar Jums patinka Jūsų darbas, kodėl?
Justina: Man mano darbas patinka. Patinka, todėl, kad jis yra labai įdomus, dirbu didelėje organizacijoje, susitinku labai daug žmonių, kurie nori dirbti arba savanoriauti Carite.
Inga: Kiek metų dirbate Carite?
 Justina: Carite dirbu jau tris metus, prasidėjo ketvirti.
 Inga: Žinome, kad Jūs buvote mūsų centro direktore, koks pats įsimintiniausias įvykis, kai Jūs čia dirbote?
 Justina: Įsimintiniausias įvykis? Vienas įsimintinas įvykis buvo, kai aš pradėjau čia dirbti ir buvo pirma mano darbo diena. Aš atvažiavau su automobiliu ir bandžiau įvažiuoti į kiemą ir nubraukiau mašinos šoną. Bandžiau važiuoti į kiemą, nubraukiau automobilį, o kiemas buvo pilnas vaikų, kurie sakė ,,Oooo, čia mūsų naujoji direktorė“. Tai, toks tas mano įvykis :)
 Maris: Kokia Jūsų mėgstamiausia knyga?
 Justina: Man atrodo, kad yra dvi knygų serijos, kurios man patinka, tai yra Haris Poteris ir Žiedų valdovas.
 Karina: Koks Jūsų vasaros įspūdis?
 Justina: Vasarą aš buvau Ispanijoje ir ėjau kelią pėsčiomis, nuėjau 800 kilometrų. Tai tokia įsimintiniausia mano vasaros dalis :)
Karina: Kas lengva ir sunku Jūsų darbe?
Justina: Lengva… Lengva, kai reikia susitikti su žmonėmis, man patinka su jais susitikti ir bendrauti. O, sunku?  Sunku, man būna, kai kartais reikia tvarkyti daug popierių, dokumentų.
Inga: Kada Jūsų gimtadienis?
Justina: Mano gimtadienis gruodžio 21 die20140930_143734ną.
Maris: Ko Jūs galite palinkėti mūsų VŠŠPC centrui?
Justina: Palinkėsiu, kad ilgai dar būtų šitas centras, kad jame būtų daug vaikų. Taip pat, kad centras nepamirštų kepti pyragų ir kviestis mus į svečius jų valgyti (Juokiasi)
Karina: Ačiū Jums labai, kad atėjote į VŠŠPC žurnalistų klubą. O aš noriu nuo visų padovanoti šią dovaną (piešinį), kad būtu linksma ir saulėta.
Justina: Gerai, ačiū :)
 
 
Visų Šventųjų šeimos paramos centro žurnalistai. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.