IMG_8881

                                        Mažieji

Viena iš pagrindinių dienos centro veiklų, tai mažųjų vaikų grupelė, kurią šiuo metu lanko vaikai nuo 7 iki 11 metų amžiaus vaikai.

Vaikai į dienos centrą pradeda rinktis nuo pietų (mažesniuosius atveda tėvai, didesnieji susirenka po pamokų mokykloje).

Grupė vyksta:
Pirmadienį, trečiadienį ir ketvirtadienį nuo 13.00 iki 18.00 val.
Antradienį nuo 13.00 val. iki 19:00 val. (einame į Šventas mišias)
Penktadienį nuo 13.00 val. iki 16.30 val. vyksta individualios konsultacijos.
                                                                                               Vasara darbas vyksta:
Pirmadienį, trečiadienį ir ketvirtadienį nuo 11.00 iki 16.00 val.
Antradienį nuo 14.00 val. iki 19:00 val. (einame į Šventas mišias)
Penktadienį nuo 13.00 val. iki 16.30 val. vyksta individualios konsultacijos.
Dienos centre mažieji veikia, pagal tam tikrą dienos struktūrą:
Žaidimai: dienos centre turime daug lavinamųjų, atminties, stalo žaidimų, juos vaikai gali žaisti vieni, grupėmis su vaikais ir tos dienos savanoriais. Žaidimų metu mažieji ne tik puikiai leidžia laiką, tačiau mokosi bendradarbiauti, laimėti bei pralaimėti, laikytis taisyklių.
Programos: dalis dienos laiko yra skiriama numatytai programai įgyvendinti. Vadovai bei savanoriai vaikams siūlo labai įvairias, interaktyvias veiklas. Kiekvieną dieną vaikams siūlomos rankdarbių, socialinių įgūdžių, sporto, žinių, dailės programos. Kartą į savaitę jie mokosi anglų kalbos, patys mažiausieji mokosi pažinti raides, jas jungti, dėlioti sakinius.
Skatinimo sistema: Šiuo metu veikia trys mažųjų grupelės. Kiekvienas komandos narys savo grupelėje gali rinktis pliusus ir minusius, mėnesio pabaigoje visas sukauptas turtas virsta dienos centro pinigėliais už, kuriuos mažieji gali nusipirkti norimą dėlionę, spalvinimo knygą, žaislą ar kitus siūlomus dalykus.
Dienos aptarimas: kiekvienos dienos pabaigoje visi susirenkame į baigiamąjį – dienos aptarimo ratą. Jame kiekvienas gali pasakyti apie dieną, kilusius jausmus, patirtus išmokimus, ar nusivylimus. Vaikai gali vieni kitiems dėkoti, atsiprašyti ar sakyti savo pamąstymus.